Bizi Arayın 444 ELCO / 444 35 26

TEKLİF AL İLETİŞİM
  • Garmin’in dünyaca ünlü navigasyon, fitness ve outdoor ürünlerini inceleyin

  • Online Alışveriş Sitemiz elcobilmarket.com’u ziyaret edin.

  • Araç Takip Sistemleri ile ilgili herşeyi bize sorun.

  • Yeni Nesil Araç Takip Sistemimizi deneyin.

Hakkımızda

ŞİRKET PROFİLİ

ELCOBİL, müşterilerimizin bilişim ve telekomünikasyon alanlarında yaşadığı sıkıntıları en aza indirgemek, yenilikçi uygulamalar ve yardımcı çözümler sunmak amacıyla 2006 yılında kurulmuştur.

Müşterilerimizin, tüm süreçlerinde yaşadığı verimlilik kaybını ve maliyetlerinin en aza indirgenmesi için, iş ve çalışma tecrübemizden oluşan potansiyelimizi ve hizmet kapasitemizi, sahip olduğumuz Bilişim Teknolojileriyle birleştirerek müşterilerimize sunmak birincil hedefimizdir.

Hedeflerimize ulaşmak için, öncelikle süreçlere dahil olarak, hizmet verdiğimiz müşterilerimizin yönetim aşamaları, hedef ve problemlerini anlamaktayız. Bu şekilde, yatırımlarında çözülebilir geri dönüşüm sağlayacak ve çalışmalarında verimini arttıracak, şirket hedeflerine en uygun teknolojik çözümler sunmaktayız.

Şirket süreçlerinde daimi olarak iyileştirmeye önem veren firmamız, ortak çalışma anlayışı ile çözümlerin müşterilere sunulmasında etkin bir ekip çalışmasını gerçekleştirmektedir. Bu çalışma esnasında, müşteri odaklı çalışma, dürüstlük ve sürekli birliktelik ilkelerimizin başında gelir.

ELCOBİL Bilişim, kurulduğu günden itibaren müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek adına, sürekli yenilikçi fikirlerle, kendini yenileyerek vermiş olduğu hizmetle yetinmeyerek, daha ileriye dönük çözümler üretmek amacında ve bunu gerçekleştirirken yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Çözüm Ortaklarımız

reslink-logo
mobiliz-logo
garmin-logo

Vizyonumuz

Dünyada gelişen teknolojinin tüm olanaklarını kullanıp, Türkiye de sektörüne yön veren bir kurum çatısı altında bilgi, birikim ve ilerleme arzumuzu tüm çözüm ortaklarımızın faydası ve memnuniyeti için kullanmak.

Misyonumuz

Servislerimizi en üst düzey teknolojik yöntemlerle geliştirip, çözüm ortaklarımıza; en ileri, en güvenilir, en etkili hizmeti, en yüksek kalite standartları dahilinde sunmak ve memnuniyetlerini sağlamaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

İLERİ TEKNOLOJİ

Sektörümüzde ileri teknolojiyi kullanarak, devamlı yenilik yaratarak ve satış öncesi ve sonrası güvenilir hizmeti ön planda tutarak, müşterilerimize sorunsuz ürünü sunmayı birincil ilke olarak benimsemekteyiz.

TAKIM RUHU

Takım ruhunu benimsemiş, teknolojinin önemini idrak etmiş, özveriyle çalışan elemanlarımız, kalitemizin birer mihenk taşlarıdır. Kalitemizin sürekliliğinin teminatı kalifiye çalışanlarımız ile sunduğumuz hizmettir.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Tüm birimlerde kaynakların etkili kullanılmasını sağlayıp verimliliği arttırmak; müşteri memnuniyetini ilk hedef kabul ederek ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistem Standardının gereklerini yerine getirmek kalite politikamızdır.

İŞ GÜVENLİĞİ

Tüm bunların yayında çalışan sağlığı, iş güvenliği ve çevre duyarlılığı, üretim hizmet ve tedarik süreçlerinde en önde tutularak ISO 14001 ve OHSAS 18001 kalite standartlarına göre, takip edilmektedir.

Ambarlı Dereyolu No:15 K:2 34347 Ortaköy
İstanbul / Türkiye

iletişim
T: 444 35 26
F: +90 (212) 275 07 67


Elcobil Araç Takip Mobil Uygulama

Elcobil Araç Takip Uygulaması ile nerede olursanız olun, tüm araçlarınızı tek bir dokunuşla takip edebilirsiniz.

app-store  google-play

Bizden haberdar olun...

Takip Edin

Top
[wpforms id="69498" title="false" description="false"]
[wpforms id="69498" title="false" description="false"]
[wpforms id="69498" title="false" description="false"]