PERSONEL SERVİS ARAÇLARI PLANLAMA VE KONTROL

Sistem Nasıl Çalışır?

Mobiliz Personel Servis Araçları Planlama ve Kontrol Sistemi,personel servis araçlarının rota planlamasının yapılması, güzergahlarının çizilmesi, adreslerin harita üzerinde konumlandırılması,personelin servislere iniş ve biniş bilgilerinin internetten ve cep telefonlarından sunulması işlevlerini yerine getiren sistemdir.

Firma yetkilileri ve sistem sorumluları kendilerine verilecek olan kullanıcı adı ve şifre ile internetten sisteme giriş yaparak aracın hızını, konumunu, sürücünün aracı nasıl kullandığını ve bunlar gibi benzeri bilgileri internetten ya da cep telefonlarından her an ve her yerde izleyebilmekte ve geçmişe yönelik detaylı raporları alabilmektedirler.

personel-servis-araclari-planlama

Sistemin Faydaları

  • Servis araçlarının güzergah bilgileri, Türkiye’nin 81 ilinde harita üzerinde belirlenebilmekte ve bu sayede doğru planlama ile fiyatlandırma yapılabilmektedir.
  • Servis araçlarının doluluk oranının takip edilmesi ile personelin araçlardan yararlanma oranı saptanabilmekte ve güzergahlar en uygun şekilde düzenlenebilmektedir.
  • Personelin servis durak bilgileri ve duraklara olan mesafeleri sistem üzerinden izlenebilmektedir.
  • Personelin vardiya çalışma takvimi verileri listelenebilmekte, vardiya saatleri bazında seçilen bir tarih için personel,servis ve araç sayıları bilgileri raporlanabilmektedir.

Kimler Bu Sistemi Kullanabilir?

  • Personel taşıyan servis firmaları
  • Firmaların ulaşım departmanları
Sizi Arayalım

Bu ürün hakkında bilgi ve teklif almak için