MOTOSİKLET Takip Paketi

Motosikletlerin ve sürücülerin güvenliğinden emin olurken, işe en yakın motoru kolaylıkla yönlendirebileceğiniz, hem maliyet tasarrufu, hem verimlilik artışı sağlayabileceğiniz motosikletler için özel olarak geliştirilmiş hizmet paketidir.

Motosikletin hızını, konumunu, geçmiş hareketlerini tek tıkla kontrol edebilir, hareket etme, çalınma gibi durumlarda anında bildirim alabilirsiniz.

Motosiklet Takip Paketi DT402 Aksesuarlar

Acil Çağrı Butonu, araçta meydana gelen arıza, kaza veya güvenlik tedbiri alınması gereken durumlarda merkeze acil çağrı mesajı gönderebilmek için kullanılabilir. Araç merkez tarafından izlemeye alınır. Ekonomik Paket ile Acil Çağrı Butonu kullanıldığında Depo, Kapı Kapak, Menhol Kapak ve Damper Sensörü kullanılamaz.

Uzaktan Araç Durdurma -Immobilizer arabirimi, aracın çalınması durumunda ya da aracın güvenlik amaçlı durdurulması gerektiği durumlar için kullanılan bir aksesuardır. Araç kontağı kapalı iken devreye alınırsa araç çalışmaz, araç çalışma esnasında ise herhangi bir etkilenme olmaz ancak araç durdurulduktan sonra tekrar çalışmayacaktır.

Her Yerden Takip Edin

7/24 Gerçek Zamanlı İzleme

Gelişmiş Raporlama

100+ Rapor Tipi