SICAKLIK VE NEM TAKİP SİSTEMLERİ

Sistem Nasıl Çalışır?

Araç Takip Filo Yönetim Sistemi üzerinde aksesuar olarak takılabilecek kablolu kablosuz,sıcaklık ve nem sensörleri ile aynı anda ürünlerin sıcaklık ve nem değerleri alınabilmekte ve bu değerlerin sürekli kontrolü ve geçmişe dönük raporlanması sağlanmaktadır.

Sistem sayesinde, üreticiler, dağıtıcılar ve gıda sektörüne hizmet eden diğer tedarikçiler, ham madde depolarını, üretim tesislerini, depolama alanlarını ve araç içi sıcaklık ve nem değerlerini tek bir arayüz üzerinden gerçek zamanlı kontrol edebilmektedir. Bu sayede, eşik değerine ulaşılmış yerlere daha hızlı müdahale edebilmek ve geri dönülemez zararları telafi edebilmek mümkün olmaktadır.

Sistem kullanımı, ürün sıcaklık & nem değerlerinin bütün süreçlerde izlenmesini sağladığı gibi, depo ve frigofirik kasa kapılarının hangi anlarda açıldığını da raporlayabilmeyi sağlar. Bu sayede art niyetli vakaların da önüne geçilmiş olur.

sicaklik-nem-takibi

Sistemin Faydaları

  • Ürünlerin tedarik, üretim ve ulaşım süreci sıcaklık ve nem değerlerinin takibi,
  • Eşit değerlere ulaşıldığında alarm alarak, müdahale etme,
  • Açık kalan kapı ve kapakların bildirimi,
  • Geçmişe dönük sıcaklık değerlerinin raporlanması,
  • Gereksiz mazot maliyetlerinden kurtulunması. (Frigo çalışması gerekirken çalıştırmamak vs.)

Kimler Bu Sistemi Kullanabilir?

  • Sistem sıcaklık, nem kontrolü ve raporlanmasının gerektiği bütün sektörlerde kullanılabilir. Özellikle, tavuk, et, yumurta, süt, dondurma, unlu mamül, hazır gıda ürünlerinin üretim, dağıtım ve depolamasını yapan firmalar Sıcaklık ve Nem Kontrol Takip Sistemini kullanabilirler.
Sizi Arayalım

Bu ürün hakkında bilgi ve teklif almak için