ZIRHLI ARAÇ VE PARA TAKİP SİSTEMİ

Sistem Nasıl Çalışır?

Özellikle banka ve değerli eşya taşıyan firmaların sürekli sahada olan araçlarını, Araç Takip ve Filo Yönetim Sistemi üzerinden takip ederken, araç içine giren çıkan ürünlerinde merkeze düzenli olarak bildirilmesi gerekir. Bu sayede operasyon merkezi, araçlar yoldayken dahi operasyonlarını gelecek aracın konumuna göre organize edebilmektedir.

Bunun için standart sisteme yapılacak birkaç aksesuar eklentisiyle, zırhlı ve değerli eşya taşıyan araçlar, ayrı birer operasyon merkezi gibi şekillenebilirler.

Araçlarda bulunacak, barkod okuyucularla, araca giren çıkan değerli eşya yada para torbaları, barkodları okunarak araca taşınabileceklerdir. Bu bilgiler, mesajlaşma terminalleri üzerinden sisteme aktarılacaktır.

Sistemin Faydaları

  • Sisteme eklenecek opsiyonel yazılım birimleri sayesinde araçların bulunduğu adresler GSM telefonlar aracılığı ile izlenebilir,
  • Çeşitli raporlama işlemleri sistem yazılım birimlerine eklenebilir (araçların geçmişteki izlediği güzergah bilgileri, sistem parametrelerinin değişim tarihçesi vb),
  • Talep edildiği takdirde, araçların merkezi kilit sisteminin kontrol merkezinden kontrol edilebilmesi,
  • Araçlardaki para hareketlerinin Mesajlaşma Terminaline girilmesi ve bu bilgilerin Kontrol Merkezi’ne gönderilmesi ile araçlardaki para miktarlarının bilinmesi ve buna göre para operasyonunun yönetilmesi sağlanmaktadır. Bu sistem ile araçların Vezneler Müdürlüğüne gelmeden dinamik para transfer işlemleri gerçekleştiğinden işletme giderleri minimize edilmektedir.

Kimler Bu Sistemi Kullanabilir?

  • Banka, finans kuruluşları
  • Firmalara hizmet veren, zırhlı araç filosuna sahip firmalar
  • Mücevherat ve değerli eşya taşımacılığı yapan firmalar
Sizi Arayalım

Bu ürün hakkında bilgi ve teklif almak için