GIS MASAÜSTÜ YAZILIMI

Sistem Nasıl Çalışır?

GIS Masaüstü Yazılımı firmaların görev atama, farklı bölgelerde ki araçlarını izleme, rota planlama, anlık araç izleme dijital haritalar üzerine nokta ekleme gibi acil olan süratle sonuçlanması gereken gereksinimlerini karşılamak amacıyla, Mobiliz web tabanlı uygulaması ile entegre olacak şekilde tasarlanmış bir yazılımdır.

Firma yetkililerinin bilgisayarlarına yüklenecek olan GIS Yazılımını kendilerine verilecek olan kullanıcı adı ve şifre ile kullanmaya başlayabileceklerdir. Araçlarının konumunu, hızını ve bunlara benzer bilgilerini 4 saniye aralıklarla izleyebilecek, kendilerine sunulan harita alt yapısı sayesinde rahatlıkla bölge tanımlamaları, mesafe ölçümü ve nokta işaretlemeleri yapabileceklerdir.

gis-masaustu-yazilimi

Sistemin Faydaları

  • Ambulans, zırhlı araç, gibi anlık durumları çok önemli araçlar 4 saniyede bir güncellenen harita ekranlarında izlenebilmektedir.
  • Lojistik firmaları araçlarını sabit rotalarına atayabilmekte ve rotadan sapmaları da izleyebilmektedirler.
  • Araçların ilerledikleri yön bilgisi, harita üzerinde son 5 konum ile birlikte görüntülenebilmektedir.
  • Adres bulma özelliği sayesinde müşterinin adresi il, ilçe, mahalle, yol adı seçilerek veya sokak cadde adı yazılarak da bulunabilmektedir.
  • Seçilen noktaya veya adrese en yakın araçlar görevlendirme penceresinde listelenebilmekte, belirtilen görev yerine en yakın araçlar renkli daire ile görüntülenebilmektedir.

Kimler Bu Sistemi Kullanabilir?

  • Zaman ve lokasyon açısından kritik operasyon yürüten firmalar
Sizi Arayalım

Bu ürün hakkında bilgi ve teklif almak için