Gelişmiş Mobil Saha Yönetimi

Zamanlayıcı | Yardım Masası / Biletler | Mekanlar ve Siteler | Çalışanlar | Terminal yönetimi | Alarm | Uyarılar | Yuvarlar | Kontrol odası | Hizmetler | Varlıklar | Yedek parçalar | Rapor yönetimi | Grafik raporlar | Dosya yöneticisi | Şablon oluşturucu | App Builder | API’ler ve entegrasyon | Diller | Temalar

 

Zamanlayıcı ve Takvim

Reslink Scheduler, en yeni sürükle ve bırak teknolojisine sahip web tabanlı duyarlı grafik arabirimdir.

Çalışanlar, yerler, siteler, varlıklar, formlar, yineleme, hizmetler ve randevular gibi birden fazla kaynak planlayabilirsiniz. Reslink platformu, planlanan aktivitelerinizi yukarıdaki kaynaklara dayalı uyarılarla bağlamanızı ve yapılandırmanızı sağlar. Verimli olmak için ekstra seçenekler, çalışanlarla anlık iletişim için sohbet modülü olabilir.

Tüm mobil uygulama kullanıcıları takvimi konum tabanlı uygulama takvim görünümünde kullanabilir.

 

Yardım masası / Bilet

Yardım masası Hizmet İsteği, Servis Siparişi, Sorun Bileti, Sorun Bileti, İş Emri ve Olay Raporu hepsi aynı şeyi ifade eder. 
Birisi veya bir şey, yapılması gereken bazı bakım, servis veya onarım türlerine ihtiyaç duyar.

Reslink Yardım Masası / Bilet modülü, tüm bunları yapmanıza ve web üzerinden (yardım masası) veya mobil uygulama aracılığıyla Biletler oluşturmanıza olanak tanır. İhtiyaçlarınızla ilgili mevcut bilgiler de vardır:

– En yakın çalışan km / mil (harita görünümü) 
– Çalışanlara dayalı beceri sınıflandırması 
– Alan, çalışanlar 
– Lokasyonun resimleri 
– Yer ve spesifik ekipman kullanım kılavuzlarında listelenen ekipman 
– Ekipman SLA veya müşteri SLA 
– Öncelik

Yerler ve Siteler

Yerleşim yerleri / site sayfaları konum bilgileriniz için ana veri yeridir. Müşteri lokasyonları, site adresleri, posta ve diğer lokasyon bazlı detaylar bu modüle kaydedilir. Platforma entegre edilen Google Maps for Work, adresleri eşlemek için güzel araçlar sunar. Yerleri farklı alanlara ve bölgelere sınıflandırmanın kolay yolu, elbette daha iyi raporlama olanakları sağlar. NFC bağlantı yönetimi ve Lokasyona göre barkod oluşturma (1D, 2D) yerinde. Konum tabanlı stoklar (varlık yönetimi) ve Reslink Dosya Yöneticisi de yer / siteler bazında olabilir.  API’nın harici sistemler için var olması ve başlangıçtaki ithalat ihracatının CSV, Excel ile yapılması kolaydır.

 

Çalışanlar

Çalışan modülü, mobil kullanıcılarınızı ve kimlik bilgilerini yönetir. Çalışanla ilgili mobil haklar, bu modülden güçlü yollar da yapılandırılabilir. 
Çalışan detayları burada ve farklı beceriler ve haklar da kaydedilebilir. Çalışanlar kolaylıkla gruplandırılabilir ve farklı türlerde yaratılabilir. 
Mobil çalışan GMT alanları yapılandırılmış esnek yollar olabilir (çalışanlar farklı kıtalarda çalışıyorsa), çalışanların bu modülden güncellemesi mümkündür. Dosya Yöneticisi ve çalışanla ilgili zamanlayıcı / takvim de modüle rasyonel olarak bağlı olan modüllerin bir parçası olan modüllerdir. 

Terminal yönetimi

Terminal yönetim modülü, iOS veya Android terminaliniz için uygulama oluşturabileceğiniz sayfadır. Terminal tabanınızı bu sayfadan yönetebilirsiniz. Reslink uygulaması, terminal tabanını yönetmek için IMEI’leri cihazlara ve ayrıca SIM kimliklerini ‘toplayacaktır. Uygulama dağıtımı için MDM (Mobil Cihaz Yönetimi) çözümlerini kullanmak için seçenekler de vardır. Bazı popüler MDM’ler gibi SOTI, Airwatch ve Mobileiron MDM kullanmak istiyorsanız, MDM seçiminizi bu modüle sorunsuz bir şekilde entegre etmekten mutluluk duyarız.

 

Alarm

Alarm modülü, Reslink işlem tabanlı çözüm olaylarını izleyen güçlü bir alarm motorudur. Bu sizin için iyi bir haber çünkü bu modül sayesinde bu platformda gerçekleşecek farklı iş eylemlerine dayalı alarmları yapılandırabilirsiniz. Mobil uygulama işlemleri genellikle çok farklı türden alarmlar oluşturur. Alarmlar olay olabilir, istisnalar mobil uygulamada panik butonu veya sadece müşteriden bir rapor bildirdi. Alarm , istenen e-postalara, cep telefonlarına (SMS), mobil uygulamalara veya isteğe bağlı olarak API aracılığıyla başka bir sisteme gönderilmek üzere farklı türden tanımlanmış şablonlar oluşturabilir . Alarmlar gerçek zamanlı olarak kontrol odasında gösterilir.modülü. Bu modül, işiniz gerçekten gerçek zamanla ilgili olduğunda önemli bir parçadır. (Örneğin koruma)

Uyarılar

Belirli bir zaman dilimi üzerinde belirtilen konumların izlenmesine izin verir. Sistem [Reslink Yönetici paneli], bu dönemde etiketli konum için bir işlem almazsa, otomatik olarak bir uyarı oluşturur.

 

Tur Yönetimi

Bir site ve konum oluşturarak planlı (kesin zaman penceresi) ve plansız (istediğiniz zaman) turları kolayca yönetin. Daha sonra yuvarlak siparişinizi yapılandırın ve konumlar üzerinde görevler ve yönergeler verin. Gerçek zamanlı Yuvarlak raporlar ve istisna raporları, Reslink mermileri kullanarak elde edeceğiniz faydalı yönetim araçlarınız olacaktır.

Kontrol odası

Kontrol odası, işlemlerin özetini gördüğünüz tam ekran yönetim sayfasıdır. Sonuçta sondaki istisnalarla ilgili olan, bu yüzden işe başlamayan işler, tamamlanmamış görevler, alarmlar ve uyarılar tek bir ekranla birleştirilebilir – Kontrol odası.

Denetim izi, sayfadan da yönetilebilir ve istisnaların vb. Kapatılması verimli bir şekilde yapılabilir. Tek bir ekranda tüm bilgiler tek bir ekranda. 
Saha gücünüzü gerçek zamanda yönetmek istiyorsanız daha ne hayal edebilirsiniz?

 
 
 
 

Hizmetler

Servis işi, hizmetler için rekürrens satma konusunda çok fazla. Tüm şirketlerin gelecekte tekrarlayan hizmetler satmak istediğine inanıyoruz. Yer / şantiye veya ekipman servis ihtiyaçları değişkenlik gösterir, bu yüzden bazen planlanan ziyaretin planlanması o kadar kolay değildir. 
Servis modülü, sattığınız hizmetleri tekrar eden sektörünüze kazandıran yerdir. Servisin tekrar çalıştırılması gerektiğinde frekansı tanımlayabilirsiniz. Tabi ki nüks, yer, saha veya ekipmana özel olabilir, ancak bu standart hizmetlerini yaratan sayfadır.

Modül, mobil uygulamalara (iOS ve Android) yeniden bağlantı kurmak için anında güncellenir

Varlıklar

Varlık ekipmanı modülü, alan varlık türleriniz için ana veri yeridir. Doğru varlık yönetimi stok yönetimi ve ekipman yönetimi gerektirir. Stokları konum, site, çalışan veya terminal bazında tanımlayabilirsiniz. Bu, ekipmanınızı stoklar arasında transfer etme seçeneği sunar.

Genellikle ekipman ana stokta ilk sırada, daha sonra arabaya ve oradan da son yere transfer edilir. Ekipman modülü ayrıca ekipmanlarınız / öğeleriniz için farklı kategorilere sahiptir, böylece aramalara yardımcı olabilirsiniz. Kılavuzlarla ilgili yeriniz yoksa, ekipmanla ilgili kullanıcı kılavuzları da bağlanabilir. Ekipman modülü alt grubu da benzersiz ekipman sözleşmesi yönetimidir. Bu genellikle tarihleri ​​takip ediyor: üretim tarihi, 
kurulum tarihi, hizmet planı, ekipman sözleşmesi başlangıç ​​ve bitiş tarihleri ​​vb.

 
 

Yedek parçalar

Yedek parçalar, iyi çalışan ekipman / varlık hizmetinin önemli bir parçasıdır. Yedek parça listelerinizi Reslink yedek parça modülünden ve kurs grubundan yönetebilir ve yedek parçalarını farklı gruplara yazabilirsiniz. Yedek parça ile ilgili serbest kelime, mobil kullanıcılar için iyi bilgiler verebilir ve ayrıca özel yedek parça ile ilgili kılavuzlar da önemlidir.

Yedek parçaların ana verileri yerinde olduğunda özel parça ekipmanı oluşturmak için yedek parça planı yapmak mümkündür.

Rapor yönetimi

Otomasyon, müşteri ilişkileri yönetimi ve istisna veya herhangi bir görev yönetimi için büyük değer yaratır. Şablon oluşturucu  , Reslink platformunun önemli bir parçasıdır ve e-posta veya SMS vb. Için herhangi bir şablon oluşturmanıza olanak tanır. Bu şablonda, yönetim modülünü göndererek, tanımlanmış template.html’yi istenen postaya kimin alacağını tanımlayabilirsiniz. s) 
Örnekler şunlar olabilir:

  1. Servis tamamlandı – Yapılan hizmet hakkında müşteriye özet rapor gönder.
  2. Korunan istisna bildirildi – Denetleyiciye ve lokasyon bazlı müşteriye rapor gönderin.
  3. Denetim bitti – Denetim şablonunu mağaza sorumlusuna gönder
 
 
 

Grafik raporlar

Grafiksel raporlama, bugün herkesin beklediği şey. Reslink platformu ile topladığınız veriler hakkında rapor oluşturmak için iyi araçlara sahibiz.

Raporlama ihtiyaçları olan ve sonuç olarak sizin için hangi raporları oluşturabileceğimizi söyleyemeyeceğimiz çok sayıda örnek ve iş vakası var. 
Grafik raporlarımız yanıt vericidir, bu da mobil, tablet ve pc / mac’nuzu kullanarak bu raporlara göz atabileceğiniz anlamına gelir. Daha büyük iş durumlarında, verileri Microsoft PowerBI veya Tableau veya benzeri gibi gelişmiş KPI BI Araçlarına göndeririz.

Sahip olduğumuz gelişmiş raporlar hakkında çok fazla fayda sağlayabilirsiniz, ancak kuruluşunuz BI araçlarına yatırım yaptıysanız, verileri API aracılığıyla analizlerinize sunmaktan mutluluk duyarız .

Dosya yöneticisi

Dosya yöneticisi modülü belgeleriniz için bir yerdir. Dosyalar örneğin çalışanla ilgili, yer / sitelerle ilgili veya ekipmanla ilgili olabilir. Dosyalarınız için ihtiyaç duyduğunuz alanla ilgilidir ve elbette dosyalarınızın güvenliği ile ilgilidir. GSYİH’yı çalıştırıyoruz, böylece veri işleme anlaşması her zaman aramızda imzalandı. İkimiz de önemli iş verilerini nasıl ele aldığımızı biliyoruz. Dosya yöneticiniz de kendiniz tarafından barındırılabilir ve Dropbox, Onedrive, Sharepoint gibi çözümler daha sonra entegrasyon hakkında tartışılır. Dosyalarınızı kaydedin ve bunları verimli bir şekilde kullanın!

 
 
 

Şablon oluşturucu

Şablon oluşturucu, toplanan iş verilerinizden farklı türde HTML form şablonları oluşturmak veya isteğe bağlı olarak yaptığınız servis ziyaretleri ile ilgili güzel müşteri posta şablonları oluşturmak için güzel sürükle ve bırak web tabanlı bir çözümdür. Varolan şablonunuzu HTML biçiminde alete aktarabilir ve ardından verileri formdaki Reslink veritabanından doğru yerlere toplayabilir ve şablonu kaydedebilirsiniz. Görünüm ve his konusunda tatmin olduktan sonra şablon raporlarını otomatikleştirebilirsiniz ( Rapor şablonları otomasyon ve yönetim modülü göndererek).

Bu araç kurumsal aracımızdır ve her zaman eğitim gerektirir. 

AppBuilder

Patentli Uygulama Oluşturucu, Reslink platformunun benzersiz bir parçasıdır. App-oluşturucu hakkında daha fazla bilgiyi App-builder sayfasından buradan bulabilirsiniz .

Bu sezgisel aracı kullanarak Android veya iOS uygulamalarını anında oluşturun. Farklı türden veri toplama düğümleri, Kendi uygulamanıza ve iş sürecinize tanımlamak kolaydır. Yıllar boyunca binlerce uygulamamız var. Bu aracı kullanabilmek için eğitime gelmelisiniz.

 
 

 

API’ler ve entegrasyon

Dünya entegre edilmiştir, bu yüzden buna hazırız. API’ları, örneğin çalışanlar, yerler, müşteri verileri vb. Için platformumuza hazırladık. 
API’larımız entegrasyon modülümüzden bulunabilir. En kolay durumlar sadece SFTP üzerinden dosya aktarımıdır ancak elbette API aracılığıyla daha derin gerçek zamanlı entegrasyonlar yapılır. Yardım etmekten memnuniyet duyduğumuz entegrasyon hakkında bize ulaşın.

Temalar

Temalar modülünden web yönetici panelinizin renklerini değiştirebiliriz. Logolar ve simgeler, özel ihtiyaçlarınıza göre değiştirilebilir. Bu şekilde platform işinize beyaz etiketli olabilir. Web yöneticisi portalında kendi görünüm ve hisleri olan birkaç ortak ve son müşterimiz var. 
Her şey tasarımla ilgili.